Kategoria: Strona główna

Dziękujemy!

Na subkoncie Emilii w Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” zaksięgowano już wpłaty 1% podatku za 2015 rok. Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się przekazać 1% swojego podatku na leczenie i rehabilitację…

Czytaj więcej →

Moja czwartoklasistka

Wczoraj Emilia zakończyła pewien etap swojego życia. Trzecia klasa odchodzi w zapomnienie, przed nami nowe wyzwania i przygody. Jestem pod wrażeniem, że pomimo tylu obowiązków związanych z rehabilitacją, ograniczeniami w…

Czytaj więcej →